Genç Gelişim Dergisi

İdeal Erkek Nasıl Olur?

Written By: Genç Gelişim - May• 04•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

ideal erkek

Sevdiğinizi yalnızca onun duyabileceği biçimde eleştirin. Övgünüzü ise bütün dünyaya duyurun.( Konfüçyus)

Ona yaptığı eylemlerde destek olun. Bu onun eylemlerini güçlü kılmayacaktır belki. Ama ona güç vereceğiniz bir gerçek.

Kadınlar tek başlarına oldukları zaman güçlü varlıklardır. Dış dünyaya karşı koruyucu bir zırh kuşanırlar ve kolay kolay kimseye izin vermezler bu zırhın içine girmeleri için.

Eğer bu zırhı delmeyi başardıysanız güçlerini de kırdınız demektir. Ona destek olmazsanız kendinizi hiç ummadığınız bir anda zırhın dışında bulabilirsiniz. Hem de bir daha delinmemecesine !…

 

 

 

 

 

Bu fikre burun kıvırdığınızı anlıyorum. Ama emin olun çok faydalıdır. Her zaman demiyorum. Zaten bunu o da istemez!.. Ama arada onunla alışverişe gitmeyi önermeniz onun için harika bir duygudur. Birkaç saatinizi ayıracağınız bir alışveriş onu birkaç ay idare edecek ve bu fikir sizden çıktığı için kendini çok mutlu ve size karşı borçlu hissedecektir.

Ayrıca artı hanenize bir çok puan yazılmış olacaktır.

 

 

Mesela scrablee !.. Hem baş başa keyifli anlar geçirecek hem de bol bol sevgi sözcükleri türeterek onu çok mutlu etmiş olacaksınız.Ona zekanızın işlerliğini göstererek hayranlığını kazanırken üstüne üstlük onun zekasını test etme imkanına da onu kırmadan sahip olacaksınız.

Ne dersiniz?

Denemeye değmez mi?.

 

 

Her kadın müzik dinlemekten hoşlanır.Her zaman değil ama belirli periyotlarda onu müzik dinlemeye götürürseniz hele de sevdiği müziklerin çalınıp söylendiği ,onay verdiği bir mekandaysanız değmeyin keyfine…Bırakın sevdiği şarkılarla coşsun, sözlerine katılsın,müziğin etkisi ile duygulansın,ağlasın,gülsün…

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Unutmayın : “MÜZİK RUHUN GIDASIDIR !”

 

 

 

Sözlü iltifatlar veya takdir ifadeleri sevgiyi güçlü bir şekilde iletir.Kendisini güçsüz hissettiği anlarda ona cesaret verici sözler söyleyin.Ona her koşulda inandığınızı ve güvendiğinizi vurgulamayı da ihmal etmeyin.

 

Kilo aldığı zaman bu konu ile ilgili şakalar yapmaktan kaçının. Ama zayıflamak için çaba sarfediyor ,spor yapıyor,sağlıklı beslenmeye çalışıyor ve değişimini göstermeye çalışıyorsa ona iltifat etmeyi unutmayın.

 

Yeni bir iş teklifi aldı ve kendisini güvensiz hissediyor. Onu teşvik ve başarısı konusunda telkin edin.

 

Çünkü destekten daha etkili hiçbir şey yoktur.

 

Tüm kadınlar erkeklerin başını döndürmek ve  etkilemek isterler.Kendileri karşısında dillerinin tutulup nefeslerinin kesildiğini düşlerler.

O’nun ideal erkeği olmak istiyorsanız , gözlerinizi gözlerinden ayırmayın.  Başınızı hafif yan yatırarak belli belirsiz bir tebessümle ona bakın.O size döndüğünde utangaç bir tavır alın. O size işveyle ( ve de nazlanarak ) ne olduğunu soracaktır.Siz ise sadece ona baktığınızı söyleyin.

Hayranlığınızı hissetmek ona çok iyi gelecektir.Tabii ki bu devamlı bir duygu değil ama her kadın sevdiği ve “ideal”i olduğunu düşündüğü erkeğin hayranlık gösterileri karşısında mutlu olur.

O halde onu mutlu edin!…

 

Gonca Güvenir

www.gencgelisim.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Az Anlamak Ters Anlamaktan İyidir başlıklı makalemizde az anlamak ters anlamaktan iyidir, bir amaç uğruna çalışmak ve dünyaya anlamak için geldik hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir